About Us


 

Regular items available daily

Students may purchase these items on a daily basis during lunch time:

Milk (white or chocolate) - $.35

Juice - 2 for $.35 or 1 for $.25

Ice cream - $.50

Snack - $.35

Fruit - $.25 or $.35